Dotazník

13. 2. 2017

Většina dětí byla maximálně spokojena. Těch pár kritických hlasů jsme si ale vzali k srdci. Vedení školy tak např. upravilo rozvrh vyučovacích hodin tak, aby se v jídelně netvořily dlouhé fronty a nebyl velký hluk. Děti mají také na výběr z velkého množství zdravých doplňků z ovoce, zeleniny, netučných jogurtů, luštěnin a dalších zdravých ingrediencí.

Otázka školního stravování je také pravidelně probírána na školním žákovském fóru, kterého se účastní zástupci jednotlivých tříd, ale také zástupci samotných kuchařů, vedení školy a představitelů Zdravého města Litoměřice, kterým na kvalitě dětského školního stravování opravdu záleží. Podněty od dětí nejsou brány na lehkou váhu, v úvahu se ale musí brát nejen jejich přání, ale i vyhláška ministerstva školství.