Den s prarodiči - upoutávka

24. 4. 2018

Na 18.5. 2018 jsme pozvali prarodiče do naší mateřské školky. Po uskutečnění akce zveřejníme fotky a krátky komentář, jak se akce zdařila.

BABIČKO, DĚDO, POJĎ SI SE MNOU HRÁT,

UKAŽ MI, JAK SE TO DĚLÁ, POMŮŽU TI RÁD“

Dne 18.5. od 14.30 hodin

* „Den rodiny" – TENTOKRÁT PŘEDNOSTNĚ URČEN PRO BABIČKY A DĚDY

Rádi bychom vás pozvali na společně strávené odpoledne, kdy si nejen můžete se svými vnoučaty užít soutěže a společné chvilky, ale zároveň se aktivně podílet na výrobě některých prvků do školní zahrady. Chtěli bychom využít zkušeností dědů a společnými silami vybudovat pocitový chodníček, hmyzí domeček, kompostér, velkou zahradní zvonkohru nebo budku pro ptáčky. Babičky si zase se svými vnoučátky mohou osadit květník, upéct koláčky či rohlíčky. Soutěžit budeme třeba v jízdě na kolečku, v běhu okolo školky a užijeme si spousty další zábavy. Nakonec si samozřejmě opečeme buřtíky. Každý si může vybrat, co je mu blízké. Veškerý materiál a nářadí dodáme my. Vy si přineste pouze dobrou náladu, chuť nám pomoci a buřtíky pro vás a vaše vnoučátka. Rádi uvidíme i rodiče, ale počítejte s omezeným prostorem. Proto bychom opravdu uvítali zejména prarodiče.