Čaj ze šípků a bylinek

17. 10. 2019

S dětmi jsme si v říjnu udělali krásnou procházku k lesu a nasbírali jsme si šípky, jitrocel a kopřivy. Na špacír jsme se vybavili. Vzali jsme si lupy, herbář a košík, do kterého jsme vše nasbírali. Hurá na čaj! Na naší školní zahradě jsme vypěstovali mátu a tu jsme do našeho čaje přidali. Děti všechno pěkně natrhaly, omyly, vařily a ochutnávaly. Čaj dosladily medem. Děti už ví, že čaj z nasbíraných šípků a bylinek má skvělou chuť i preventivní účinek proti rýmě a nachlazení. Takový čaj, to je vitamínová bomba! Příroda je mocná čarodějka a dokáže nám pomoci i na podzim!

Čaj ze šípků a bylinek 1Čaj ze šípků a bylinek 1Čaj ze šípků a bylinek 1Čaj ze šípků a bylinek 1Čaj ze šípků a bylinek 1Čaj ze šípků a bylinek 1