Adventní výzva

27. 11. 2021

Ani letošní covidová opatření nám moc nepřála k tradičnímu předvánočnímu setkávání se s rodiče v naší školce.....A proto jsme si vymysleli malou alternativu.... Na začátek Adventu jsme pro rodiče vyhlásili malou předvánoční výzvu "Vánoční tradice v naší kuchyni" s tím, že rodiče měli připravit spolu s dětmi nějakou dobrotu, vyfotit se a poslat fotografie i s receptem do školky. Z přinesených receptů jsme vytvořili malou "Vánoční kuchařku", kterou měly nejdříve ve třídě k dispozici děti a poté jsme zkompletovali všechny recepty do tzv. "Malé vánoční kuchařky", kterou jsme umístili na naší nástěnku Zdravé školky k nahlédnutí všem rodičům. Byla to úžasná spolupráce s rodiči, za kterou moc děkujeme! I děti si pak přišly na své, když si ve třídě hrály námětové hry, ve kterých vařily dobroty své i svých kamarádů:-).

Adventní výzva 1Adventní výzva 1Adventní výzva 1