Adventní období

Adventní období je pro nás obdobím velice svátečním, klidným, plným radosti a očekávání. Dočkali jsem se Barborky, dočkali jsem se Mikulášské nadílky, s předškoláky jsme v projektu Včela napekli pro kamarády medové perníčky. Každý den plníme úkoly z adventního kalendáře a těšíme se. Dále jsem si s rodiči a dětmi užili jedno krásné adventní odpoledne, na kterém zazpíval náš  sboreček Zahrádka a nově založený učitelský sbor. Třídy byly plné aktivit pro děti, tvoření, ukázky českých tradic a v hale si každý mohl udělat radost a koupit trdelník, kávu, vánoční hvězdu, jmelí, zdobené perníčky, papírové Betlémy.... užili jsme si celé odpoledne v tak báječné společnosti.