3. Velikonoční jarmark ve Sluníčku

Jako každý rok, jsme se rozhodli pro uspořádání již 3. Velikonočního jarmarku naší školky. Tento jarmark vzniká ve spolupráci s Ekotýmem a Skutečně zdravou školou. Každý rok se snažíme přijít s nápadam, co bychom si za takový velikonoční jarmark mohli "pořídit" a tím zvelebit prostředí naší školky - naše krásné zahrady. A letošní rok bylo spousta návrhů od dětí, co by se dalo přece jen zlepšit. Na pomoc nám přišla řada maminek či tatínků. Přispěli ať už nápady, samotnou realizací či finanční pomocí. O zdravé pokrmy samozžejmě nebyla nouze :) Byla zde řada dobrot s velikonoční tématikou - ať už se jednalo o mazance, zelený mechový dort či mrkvové muffinky. Samozřejmě, že máme tak šikovné maminky, které se rozhodli nám upéci čerstvý chléb a obohatit ho o pár lahodných pomazánek. Tento jarmark byl ozvláštěn o spoustu aktivit - kolo štěstí, zážitkové kolo štěstí, malování na obličej, pletení pomlázek, velikonoční tvořeí - zápichy, foto koutek a výroba korálkových náramků. V neposledbní řadě stánek s občerstvením a samotná nabídka Velikonočních dekorací.  I letošní jarmark byl pro nás úspěšný a teď se těšíme na realizaci našich plánů, v nichž nám opět pomůžou naši skvělí rodiče při naplánované brigádě už 18. dubna.

3. Velikonoční jarmark ve Sluníčku 13. Velikonoční jarmark ve Sluníčku 13. Velikonoční jarmark ve Sluníčku 13. Velikonoční jarmark ve Sluníčku 13. Velikonoční jarmark ve Sluníčku 13. Velikonoční jarmark ve Sluníčku 13. Velikonoční jarmark ve Sluníčku 13. Velikonoční jarmark ve Sluníčku 13. Velikonoční jarmark ve Sluníčku 1