Podpořte hnízdění užitečného hmyzu na školních zahradách

10. 9. 2018
Skutečně zdravá škola

KEG nabízí bezpečné a pohodlné prostory pro hnízdění a zimní úkryt užitečného hmyzu a zajímavé možnosti pozorování nesmírně zajímavého života včelek samotářek i dalších užitečných hmyzích tvorů.

Keg line je sestava domků pro pomoc užitečnému hmyzu na zahradách, školkách, školách, na firemních zahradách…. Každý domek ve tvaru soudku můžete využít samostatně, ale velmi snadno je - při zakoupení více domků, nebo i při pozdějším dokupování, můžete stavět i na sebe. Z těchto důvodů se prodává každý domek a střecha a nožičky samostatně. Domky jsou k sobě spojovány velmi jednoduše s využitím dřevěných kolíků. Při sestavě více domků umístěné nad sebou tak stačí zakoupit jen jednu střechu a jedny nožičky.

Více o sestavě KEG a možnost objednání na webu Zelená domácnost.com.