Výborně vaříte, ale některé děti si nemůžou dovolit obědy zaplatit?

10. 8. 2023
Skutečně zdravá škola

Přihlaste svou školu do projektu Patrona dětí Obědy školákům, který je podpořen dotací MŠMT.

Patron dětí je charitativní projekt, který pomáhá sociálně a zdravotně znevýhodněným dětem a jejich rodinám z celé České republiky. Dává prostor příběhům dětí, kterým v životě zatím nepřálo štěstí. Spojuje lidi ochotné pomáhat s těmi, co pomoc potřebují. Umožňuje tak dětem, aby se mohly stravovat se svými spolužáky ve školní jídelně, ale také s úhradou zájmových kroužků, družin, škol v přírodě, letních táborů, logopedií, ergoterapií či různých rehabilitací, dioptrických brýlí a dalších zdravotních pomůcek. Celých 100 procent vybrané částky jde na pomoc dětem, protože provoz projektu hradí plně jeho zakladatelka Nadace Sirius.

Další informace o projektu Obědy školákům získáte ne e-mailu obedyskolakum@patrondeti.cz.

Pro informace o další pomoci Patrona dětí a o tom, jak naše organizace funguje, kontaktujte Kateřinu Malatincovou, tel.: 774 776 361, e-mail: katerina.malatincova@patrondeti.cz