Právě jsme zahájili projekt Waste not, Want not

7. 11. 2023

Právě jsme spustili projekt Waste not, Want not!

Naše cíle jsou jasné: chceme podpořit školy v EU a přivést celé vzdělávací komunity k bezodpadové budoucnosti. Jak? S pomocí inovativních digitálních vzdělávacích nástrojů a přístupu, který zahrnuje celou školu. Díky finanční podpoře programu Erasmus+ to můžeme naplnit!

Cíl projektu? Nabídnout učitelům přístup k online vzdělávacím prostředkům, které se soustředí na udržitelnost. Chceme společně řešit vážný problém plýtvání plastem a potravinami. A jak? Inspirujeme mladé lidi, aby se aktivně zapojili do změn ve školách a ve svém okolí.

Navíc vytvoříme online platformu s inovativními vzdělávacími zdroji pro učitele a studenty, plnou skvělých příkladů z praxe! Společně můžeme změnit budoucnost!

#WasteNotWantNot #UdržitelnáBudoucnost #ErasmusPlus

Právě jsme zahájili projekt Waste not, Want not 1Právě jsme zahájili projekt Waste not, Want not 1