Blogerem měsíce listopadu je Základní škola Litoměřice

19. 12. 2016
Skutečně zdravá škola

Za skvělou práci si litoměřická škola zaslouží odměnu. Odměna do školy putuje v podobě směsí na pečení a vaření a luštěninových bezlepkových mouk - čočkové, hrachové a cizrnové - od společnosti PRO-BIO

Směsi na pečení a vaření BIOLINIE

Směsi na rychlou a snadnou přípravu pokrmů a dezertů. Polévku, risotto , chléb, palačinky či lívance si zvládnou připravit samy děti. Vše v kvalitě BIO bez přidaných chemických látek.

Luštěninové bio mouky BIOHARMONIE

Mouku z cizrny, červené čočky a žlutého hrachu využijete při zahušťování polévek a omáček, do karbanátků, do pečiva či na přípravu slaných krekrů a sladkých sušenek.

Mouky obsahují vyšší množství bílkovin než mouka pšeničná a jsou namlety v našem bezlepkovém mlýně ve Starém Městě. Garantujeme u nich 100% bezlepkovost.

Dalšími zajímavými bezlepkovými moukami z naší nabídky jsou například mouka čiroková, pohanková, kukuřičná či rýžová.