Kozodoj


Kozodoj
Rolavská 538
360 17, Karlovy Vary
Karlovarský kraj
www.kozodoj.cz


Pavlína Štyndlová
608981814
info@kozodoj.cz


Celý rok


Farma Kozodoj se nachází v údolí říčky Rolavy, severozápadně od Karlových Varů, v městské části Stará Role. Jsme malá, rodinná ekologická farma. Obhospodařujme zhruba 30 ha v okolí Karlových Varů. Ze zemědělských činností se zaměřujeme na chov různých druhů zvířat. Jsme členy svazu ekologických zemědělců Pro-Bio. Při farmě provozujeme ekocentrum které využívá zázemí farmy. Pořádáme kroužky pro děti, semináře, vzdělávací výukové programy pro školy.


Jen živočišná: ovce, kozy, dojnice, skot


Ekologický – certifikace BIO


  • Prohlídka s výkladem, Jednodenní vzdělávací program s aktivním zapojením účastníků. Programy pro MŠ - Putování bylinkovou říší - Farma a domácí zvířátka - Do pohádky za zvířátky - Bylinková mýdla hravě, zdravě Programy pro ZŠ - Farma a hospodářská zvířata - Bylinková mýdla hravě, zdravě - Co se ukrývá za vůní chleba - Do přírody pro bylinky - Ekologie a farmářův rok - Jak vznikají zdravé potraviny - Kdo vyrábí mléko, jednoduchá výroba sýru - Kovářova dílna - O vlně a ovcích - Putování bylinkovou říší Programy pro SŠ - Ekologie za hranicemi města - modifikovaná většina programů pro ZŠ


Ne


Ano


  • Mateřské školy
  • Základní školy
  • Střední školy

Zpět na seznam

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací