Komunitní zahrada Kuchyňka


Komunitní zahrada Kuchyňka
Květinářská
182 00, Praha 8
Hlavní město Praha
https://sites.google.com/site/komzakuch/


Petr Dolenský
733 764 980
ekovychova@asociaceampi.cz


březen - listopad


Kuchyňka je komunitní zahrada hospodařící na pozemku bývalé zahrádkářské kolonie Kuchyňka na jižním trojském svahu. Zahrada funguje na principu KPZ (komunitou podporované zemědělství), kromě vlastní produkce organizuje pro své členy závozy zeleniny od farmáře ze Žatce.


Jen rostlinná: obilniny, zelenina, okopaniny


Konvenční


  • Interaktivní prohlídka zahrady, ukázka zemědělského nářadí, návštěva u včel, zapojení do zemědělských prací dle sezóny (např. příprava půdy, sázení, pletí, sklizeň). Objasnění fungování a organizace komunitního hospodářství. Možnost realizace výukových programů o půdě, zemědělství, včelách atd. z nabídky programů http://asociaceampi.cz/ekovychova


Ne


Ano


  • Mateřské školy
  • Základní školy
  • Střední školy

Zpět na seznam

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací