Agrofyto


Agrofyto
Horní Lideč 316
756 12, Horní Lideč
Zlínský kraj
www.agrofyto.cz


Ludmila Rumánková Mužikovská
774545916
maso@zfarmy.cz


duben - listopad


Jsme certifikovaný ekologický podnik Agrofyto, spol. s r.o. Zaměřujeme se na produkci mléka a hovězího masa v BIO kvalitě. Naše ekofarma Agrofyto sídlí v malebné vesnici Lidečko, vítězi soutěže Vesnice roku 2008, v hornaté oblasti Valašska ve Zlínském kraji. Nabízíme prodej vakuově baleného masa přímo zákazníkům formou směsných balíčků. Na statku chováme skot, ale můžete u nás vidět i koně a lamy.Jsme certifikovaný ekologický podnik Agrofyto, spol. s r.o.


Smíšená farma (rostlinná i živočišná)


Ekologický – certifikace BIO


  • Prohlídka s výkladem, Jednodenní vzdělávací program s aktivním zapojením účastníků. Ukázka stájí se zvířaty (mléčný Holštýnský skot) od telátek až po zasloužilé dojnice. Další zvířata na hospodářství: domácí kočky, koně, lamy krotké. Traktorový park: hádání, který stroj k čemu slouží. Rybiná dojírna a velké chladící zařízení, které pojme 2.000 l mléka. Pro kompletnost uvidíte sklady krmiv, které si pro svůj dobytek vyrábíme a přičichnete k zakonzervované kukuřici, obilí, senáži i senu.


Ne


Ano


  • Základní školy
  • Střední školy

Zpět na seznam

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací