SONNENTOR s.r.o.

Návštěva možná

leden - červen - září - prosinec

Popis farmy

Vyrábíme čaje, koření a další dobroty z bylinek v nejvyšší biokvalitě. Podnikáme udržitelně a přátelsky k přírodě i lidem. Přesvědčit se o tom můžete na vlastní oči v našem sídle v Čejkovicích u Hodonína, kde pro vás máme otevřené Návštěvnické centrum Bylinkový ráj.

Druh hospodaření

Jen rostlinná: obilniny, zelenina, okopaniny

Režim hospodaření

Ekologický – certifikace BIO

Které aktivity jsou možné provádět s žáky?

Mateřské školy a 1. stupeň základní školy:

Vezměte děti na zajímavý výlet k nám na jižní Moravu. Děti se hravou formou ponoří do tajů výroby našich čajů a koření a do tématu ekologického pěstování. Celým programem je provedou naši Rarášci Rozárka, Levandulín, Vavřinec a také hravá zvířátka z farmy jako pes Azor nebo slepice Zora. Děti čeká maňáskové divadlo, interaktivní prohlídka naší výroby a ochutnávka dětských čajů. Na závěr si naši malí návštěvníci společně vyrobí originální čajovou směs, kterou si každý z nich odveze domů v sáčku s vlastnoručně vyrobenou etiketou.

2. stupeň základní školy a střední školy:

Ukažte žákům ekologii a společenskou odpovědnost v praxi. Program začíná teoretickou částí, se kterou se pomocí našeho pracovního listu seznámíte sami ve škole. Na ni poté navazuje praktická část u nás v Čejkovicích. Při ochutnávce čajů povíme studentům o udržitelném podnikání a společenské odpovědnosti naší firmy. Následně se přesuneme na interaktivní prohlídku naší výrobou.

Možnost ubytování na farmě

Nabízí farma vlastní vzdělávací program?

Ano

Farma a vzdělávací program je vhodný pro

• Pro mateřské školy
  • Pro 1. a 2. stupeň základní školy