Farma Branná


Farma Branná
Branná 105
788 25, Branná
Olomoucký kraj
www.nemame.cz


Miroslav Skřivánek
777027232
farmavs@seznam.cz


Celý rok


Farma Branná je od r. 2001 ekologickým hospodářstvím. V současné době se na 750 ha obhospodařovaných ploch chová cca 600 ks hovězího dobytka (250 ks představují krávy masného plemene Hereford a 130 ks dojnic plemene Brown Swiss, Holštýn a Česká strakatá, zbytek tvoří zástavový a jatečný skot). Kromě chovu skotu je živočišná produkce doplněna o chov 600 ks ovcí plemene zušlechtěná valaška. Farma po rekonstrukci vybudovala moderní dojírnu a automatický odchov telat. Část ploch farmy zasahuje do CHKO Jeseníky.


Jen živočišná: ovce, kozy, dojnice, skot


Ekologický – certifikace BIO


  • Prohlídka s výkladem Chov skotu: mladý skot, dojnice, dojírna, odchov telat. Farma Branná: výroba siláží, senáží, sena, způsoby krmení, ošetřování skotu.


Ne


Ano


  • Základní školy
  • Střední školy

Zpět na seznam

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací