Farma Dvorec

Návštěva možná

Celý rok

Popis farmy

Farma provozuje farmový chov zvěře (jelen, daněk, muflon, prase divoké..). Pro školy, školky, tábory, svatby, firmy a v neposlední řadě pro návštěvníky penzionu a veřejnost nabízíme nevšední prohlídku farmy. Během přibližně hodinové procházky se dozvíte mnoho skutečností ze života chovaných zvířat. Zvířata jsou na návštěvy zvyklá a přijdou se s Vámi pozdravit, můžete si je tak pohladit nebo přímo nakrmit, krmivo Vám připravíme.

Druh hospodaření

Jen živočišná: ovce, kozy, dojnice, skot

Režim hospodaření

Ekologický – certifikace BIO

Které aktivity jsou možné provádět s žáky?

Prohlídku farmy s možností krmení zvířat a výkladem, doplňkově, po domluvě.možnost zapojit žáky do krmení zvířat, čištění zemědělských budov, hřebelcování oslíků, sklízení zemědělských produktů, údržby skleníků.

Možnost ubytování na farmě

Ano

Nabízí farma vlastní vzdělávací program?

Ano

Farma a vzdělávací program je vhodný pro

• Mateřské školy
  • Základní školy