Jak jsme šlapali zelí a krájeli jablka

26. 11. 2018
Lesní klub Oříšek

Čekají tam na nás kozy a kůzlata, které děti nadšeně krmí chlebem. A taky společně pod vedením tatínka Martina a maminky Marušky nakládáme zelí, které je nejprve potřeba oloupat od nečistot, zvážit, nakrouhat, pořádně našlapat, promíchat s cibulí, solí, kmínem a poté napěchovat do zeláku.

Ve volném čase je zábava i krájení jablek speciálním ručním kráječem, šup s nima na plátna a do sušičky na ovoce. Výborný perník ke svačince a šípkový čaj. Hraní na zahradě a veselá cesta vlakem zpět.

Jak jsme šlapali zelí a krájeli jablka 1Jak jsme šlapali zelí a krájeli jablka 1Jak jsme šlapali zelí a krájeli jablka 1Jak jsme šlapali zelí a krájeli jablka 1Jak jsme šlapali zelí a krájeli jablka 1Jak jsme šlapali zelí a krájeli jablka 1Jak jsme šlapali zelí a krájeli jablka 1Jak jsme šlapali zelí a krájeli jablka 1Jak jsme šlapali zelí a krájeli jablka 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací