Zveme vás na konferenci Skutečně zdravá škola

14. 9. 2015

Konference Skutečně zdravá škola nejen pojmenuje problémy současného stravování dětí ve školách, ale nabídne také možnosti jejich řešení a otevře nové příležitosti pro školy a komunity soustředěné kolem nich, jak zlepšovat výživu ve školách a vzdělávání o ní.

Na konferenci budou představeny výsledky pilotního ověřování programu Skutečně zdravá škola. Pilotní školy představí, co se jim za první měsíce fungování programu podařilo zlepšit a jak na změny reagují žáci, rodiče i zaměstnanci zúčastněných škol.

Na konferenci budeme také sdílet zkušenosti a odborní lektoři poukáží na některá aktuální témata školního stravování.

Budete moci ochutnat skutečně zdravý oběd a inspirovat se spoustou chutných receptur.

Vstup na konferenci je díky podpoře hlavního města Prahy a Nadace RSJ zdarma. Nezapomeňte se včas registrovat prostřednictvím formuláře níže.

Registrovat se můžete zde, detailní program konference si otevřete zde

Konference Skutečně zdravá škola
sobota 24. října 2015, 9:00 – 16:00 hodin
Velký zasedací sál zastupitelstva, Magistrát hl. města Prahy, Mariánské nám. 2, Praha 1