"Zdraví na talíři" - vzdělávací seminář pro pracovníky školních jídelen

4. 5. 2015

Semiář proběhne 27. 7. – 29. 7. 2015 v Ekocentru PALETA v Oucmanicích za účasti našich předních odbornic na zdravou stravu a vaření Mgr. Margit Slimákové (www.margit.cz ) a Jany Lukešové (Bazalka Hradec Králové, www.bazalkahk.cz )

Seminář je postaven na úspěšném programu dvouletého školení kuchařek školních jídelen Pardubického kraje, zkušeností z praktických kurzů pro zaměstnance ŠJ i teoretických seminářů pro učitele a ředitele MŠ a ZŠ - máme za sebou přes 500 proškolených a spokojených účastníků. Probíhá ve spolupráci s občanskou iniciativou Skutečně zdravá škola, která dlouhodobě zaznamenává obrovský zájem o praktickou výuku výživy ze strany škol.

Program:

• Základy zdravé výživy
  • Ekologicky šetrný provoz jídelny
  • Praktický kurz zdravého vaření
  • Exkurze do biofarmy
  • Ochutnávka zdravých pokrmů

Lektoři: Margit Slimáková, Jana Lukešová, Jan Půlpán, Marta Dostálová a další.

Ubytování zajištěno v moderních pokojích s příslušenstvím. Cena 3900 Kč včetně ubytování, plné penze a exkurze. Cena
nezahrnuje dopravu do místa konání. Doprava: místo konání najdete na www.paleta.cz/oucmanice.

Vyplněné přihlášky zasílejte mailem petra.muffova@paleta.cz, tel.: 605 920 650. Přihlášeným zašleme podrobné informace.

Z hodnocení účastníků předešlých školení:

• Zajímavé, skvělá lektorka, spousta nových poznatků a informací, děkuji za setkání.
  • Moc děkuji za mnoho zajímavých informací, praktických námětů a rad, úžasná lektorka, dynamická☺.
  • Margit byla příjemná a milá, nabrala jsem od ní dost zkušeností, které jsem neměla.
  • Úžasný pobyt, ubytování moc fajn, personál super, prostě za 1.
  • Mám pocit, že jste se o mě starali, jako o vlastní. Báječný týden na kouzelném místě.
  • Líbilo se mi to moc. Zatlačím slzu v oku a vyrazím k domovu.
  • Pěkné prostředí! Čisté, vkusné, dobře se mi spalo. Péče vzorná, program zajímavý, tudíž rychle vše uběhlo.
  • Paní Lukešová na mne udělala VELKÝ dojem! Bezva