Jiné chutě, jiné zvyky - inspirace do hodin vaření

24. 5. 2023
Skutečně zdravá škola

Další rozměr a přidaná hodnota hodin vaření. Pochopení, tolerance a respekt k odlišnostem prostřednictvím příběhů, zážitků a nápaditých pokrmů.

15 chutných receptů romské a norské kuchyně s tipy na doprovodné aktivity v přehledné a praktické grafické úpravě. Vhodné pro předškoláky, mladší i starší žáky.

Online k dipozici zde, pro tištěnou verzi si napište na helena@skutecnezdravaskola.cz

Pozor: zbývá už jen malý počet kusů!

Brožura vznikla v rámci projektu „Inkluzivní vzdělávání skrze praktické aktivity: vaření a stolování“

EHP-CZ-IN-3-005

Projekt je financován z programu Vzdělávání Fondů EHP 2014-2021. Prostřednictvím Fondů EHP přispívají Island, Lichtenštejnsko a Norsko ke snižování ekonomických a sociálních rozdílů v Evropském hospodářském prostoru (EHP) a k posilování spolupráce s patnácti evropskými státy.

Zprostředkovatelem programu je Dům zahraniční spolupráce.

www.eeagrants.cz