Blogerem měsíce února je Mateřská škola Spáčilova, Kroměříž

3. 3. 2021
Skutečně zdravá škola

Únor byl v mnoha  školách a školkách ve znamení masopustního hodování.  Připravovaly se boží milosti, koláče a jiné  dobroty, ale  děti také  vařily bylinné čaje, vydávaly se na  farmy, připravovaly si svačinky nebo pečovaly o  sílící mikrozeleninku.  Ani na zvířata a ptactvo v lese nezapomněly.

Z obrovské palety neskutečně kreativních  aktivit jsme nakonec vybrali kroměřížského vítěze, MŠ Spáčilova.

Jsou v programu nováčci a hodně věcí zkouší poprvé. Tentokrát salát z červené řepy s jablky. A má-li být premiéra červeného salátu úspěšná, je potřeba děti s čerstvou řepou nejprve důkladně seznámit. Povedlo se a my blahopřejeme!

Jako poděkování posíláme do mateřské školy dárek v podobě výběru produktů od našeho nového Skutečně zdravého dodavatele - Džemy Kvasnička.