zš a mš české libchavy

• 15 červen 2018

Piknik s rodiči a pasování kuchařů

Autor: zš a mš české libchavy

Piknik s rodiči a pasování kuchařů Ve čtvrtek 14. 6. 2018 se na zahradě MŠ v Českých Libchavách konal,, Piknik pro rodiče a přátele dětí z kroužku vaření“.

celý článek
  • 05 červen 2018

Projektový rok ve škole v Českých Libchavách

Autor: zš a mš české libchavy

Celý školní rok 2017/2018 naší ZŠ a MŠ provází projekt ,,Kráčíme věkem a uměním‘‘. Tématu jsme se drželi i ve školní kuchyni, kde se vařilo podle právě aktuálního časového období.

celý článek