Základní škola, Praha 4, Mikulova 1594

 • 27 září 2018

  získání BRONZU

  Autor: Základní škola, Praha 4, Mikulova 1594

  27.9.2018 byla paní ředitelka informována o získání bronzového certifikátu. Cítíme se šťastně a toto ocenění je pro nás odměnou za naši práci. Cesta to byla chvílemi velice složitá, ale změna myšlení nás posunula k získání certifikátu. Děkuji Všem.

  celý článek
 • 03 září 2018

  úroda

  Autor: Základní škola, Praha 4, Mikulova 1594

  Léto bylo krásné a plné slunce. Rajčátka mohla dozrávat, celé léto se o zahradu staral pan školník s pomocí nás hospodářek. Pořídil nové bambusové tyče, protože rajčat bylo tolik, že padala. Teď už bude starost na dětech. 3.9. jsme si my kuchařky natrhaly rajčata a bazalku a strávníci je dostali k obědu.

  celý článek
 • 17 červenec 2018

  záhonky

  Autor: Základní škola, Praha 4, Mikulova 1594

  Děti z družiny v jarních měsících předpěstovaly bylinky a rajčátka. V átriu školy byly zrenovovány stávající záhonky a vytvořen jeden nový. Do kuchyně děti již přinesli z loňské výsadby pažitku. Už se těšíme na bazalku, kudrnku a rajčátka. Jen straka nám na záhonku hospodaří, tak snad nám něco nechá. Dík patří i sdružení rodičů, kteří se podíleli nejen finančně. Děkujeme

  celý článek
 • 18 září 2017

  jídelna

  Autor: Základní škola, Praha 4, Mikulova 1594

  odhlučnění

  celý článek
 • 15 leden 2016

  Vaříme s profesionálem

  Autor: Základní škola, Praha 4, Mikulova 1594

  Dne 8.12. 2015 u nás na škole proběhla akce v rámci projektu Vaříme zdravě. Navštívil nás profesionální kuchař, který od brzkého rána společně s celým týmem školní jídelny uvařil hrachovou polévku a dvě hlavní jídla. Na jedničce si žáci a zaměstnanci pochutnali na srbském žebírku s rajčaty a paprikou, jako příloha byla rýže, pro druhé jídlo zvolili novinku - grilovaná cuketa a bramborovo-mrkvové...

  celý článek
Zpět na seznam

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací