Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

03 duben 2017

Paní kuchařky uvařily na přání žáků špenát s medvědím česnekem

Autor: Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Žáci 9.A. zásobili jídelnu medvědím česnekem :-).

Dne 29.3. jsme se vydali do Popovic u Rajhradu na medvědí česnek. Na internetu a v encyklopedii jsme se dozvěděli, jakou má medvědí sílu a jak je prospěšný organismu.

Natrhali jsme ho dostatečné množství a předali ho paním kuchařkám do školní kuchyně, aby nám z něho uvařili chutný a zdravý oběd. Pak už jsme si jen pochutnávali na vynikajícím dušeném špenátu s medvědím česnekem.