Základní škola Fryšták, okres Zlín, p.o.

• 02 červen 2017

Bronzový certifikát

Autor: Základní škola Fryšták, okres Zlín, p.o.

V současnosti se snaží naše škola naplnit kritéria projektu tak, aby mohla naše školní jídelna získat bronzový certifikát. Díky zapojení se do projektu naše školní jídelna nyní dodává stravu i do dvou lesních školek v Jaroslavcích a Velíkové.

celý článek
  • 01 červen 2017

Školní zahrada

Autor: Základní škola Fryšták, okres Zlín, p.o.

Díky úsilí našich žáků v pracovních činnostech a obětavé péči našeho pana školníka je naše školní zahrada připravena produkovat našim žákům ovoce a zeleninu. Držme palce, aby letošní sezóna přála zahradničení.

celý článek