Základní škola Dubá - příspěvková organizace

Zdravě svačím

Autor: Základní škola Dubá - příspěvková organizace

Zdravě svačím

Zdravá svačina je každodenní součástí školního dne. Na jejich přípravě se podílejí rodiče nebo školní kantýna.  V naší škole sleduje pravidelně zdravé svačiny školní hlídka za účasti učitele. 1x za měsíc  kontroluje svačiny, které si žáci přinesou. Třídy pak jsou obodovány.

Za 1 pololetí se úspěšně umístily třídy 3.B, 3.A a  1. Gratulujeme! Na velkou zdravou svačinu, kterou jim připravily paní kuchařky, přišly vítězné třídy ve čtvrtek 18. ledna.

Mgr. Jana Mašková