Základní škola Dubá - příspěvková organizace

05 duben 2018

V plném nasazení

Autor: Základní škola Dubá - příspěvková organizace

U nás v  ZŠ Dubá se podařilo zmonitorovat množství bioodpadu ze tříd / 4,8 kg/1 týden/ a  množství bioodpadu ze školní jídelny za týden – 122 kg.

V týdnu od 9.4.-13.4. proběhne týden obědů za žeton/každý žák dostane za snědený oběd u okénka žeton s datumem/-soutěžíme o co nejvíc žetonů-vyhodnotíme na konci týdne.

V týdnech  od 16.4.- 27.4.- proběhnou  společné obědy-třídní učitel a třída

2.5 – projektový den –Miluji jídlo, neplýtvám – s využitím materiálů SZŠ/v každé třídě/

V týdnu od 14.5. – zopakujeme  stejný jídelníček jako v únoru při prvním vážení bioodpadu

Znovu se bude celý týden vážit a věříme ve zmenšení objemu biiodpadu!!!

Držte nám pěstiJ Jana Mašková