Základní škola a mateřská škola, Žďár nad Orlicí, okres Rychnov nad Kněžnou

• 08 září 2018

Příprava na školní farmářský trh v MŠ Žďár nad Orlicí

Autor: Základní škola a mateřská škola, Žďár nad Orlicí, okres Rychnov nad Kněžnou

Jako první se do přípravy výrobků, které chceme prodávat na historicky prvním školním farmářském trhu, zapojily děti z mateřské školy.

• 03 červenec 2018

Školní zahrada ve Žďáru nad Orlicí

Článek na blog na webu Skutečně zdravé školy připravili v rámci výuky českého jazyka žáci pátého ročníku základní školy ve Žďáru nad Orlicí.

• 03 červenec 2018

Zahradní slavnost ve Žďáru nad Orlicí

Článek o přípravě ředkvičkové pomazánky z vlastních výpěstků (včetně receptu) napsali žáci základní školy ve Žďáru nad Orlicí.