Základní škola a mateřská škola Úsov, příspěvková organizace

• 05 červen 2019

Hravě a s chutí o zdravém životním stylu

Autor: Základní škola a mateřská škola Úsov, příspěvková organizace

Že jsou ovoce a zelenina zdravé a chutné? Plné vitamínů a zdraví prospěšných látek ? A proč je ovoce lepší než sladkosti ? A co to je vlastně zdravý životní styl ? O tom si povídali naši žáci ve vzdělávacím programu o zdravém stravování spojeném s ochutnávkou ovoce a zeleniny.

celý článek
  • 15 duben 2019

Zdravé překvapení pro rodiče

Autor: Základní škola a mateřská škola Úsov, příspěvková organizace

Třídní schůzky s překvapením ve formě zdravých pokrmů a výrobků v podobě zvířátek z ovoce a zeleniny. Kdo by odolal?

celý článek