Základní škola a mateřská škola Tři Sekery

28 září 2017

Beseda o rybách

Autor: Základní škola a mateřská škola Tři Sekery

Návštěva chovných rybníků. Pan Mrázek , který je majitelem rybníků nás moc mile přivítal. Je vidět, že práce s rybičkami ho velmi baví. Proběhla beseda ,která zdůrazňovala dětem, že jíst ryby je velice zdravé. Po cca 30.minutové přednášce a ukázce rybníků pana Mrázka zasypali děti tolika dotazy, že se nám návštěva u něho trochu protáhla :-). Děti si pak za odměnu mohli rybičky nakrmit a dokonce na ukázku si i vytáhli do podběráku pár kousků na prohlédnutí zblízka.