• 02 duben 2018

Šéfkuchař pražské restaurace Lokál v Nedvědici

Autor: Základní škola a Mateřská škola Nedvědice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

O pololetních prázdninách za námi přijel šéfkuchař restaurace Lokál z Prahy pan Libor Baďura.

• 07 březen 2018

Oběd na přání žáků

V rámci Školního parlamentu mají naši žáci každý měsíc možnost vybrat si jedno jídlo ze tří navržených pokrmů, které paní kuchařky na jejich přání uvaří.

• 30 leden 2018

Vaříme s Makrem

Dne 23.1. 2018 jsme měli v kuchyni opět pana kuchaře z Makra.

• 18 prosinec 2017

Vánoční koledování

V pátek 15. prosince proběhlo v naší škole již 3. vánoční koledování. Z této akce se stává příjemná tradice.

• 10 listopad 2017

Exkurze na rodinné farmě Vařejkův dvůr v Meziboří

V rámci projektu Skutečně zdravá škola, do kterého je naše škola zapojena, se žáci 6. a 7. ročníku zúčastnili exkurze do rodinné farmy v nedaleké obci Meziboří.

• 26 květen 2017

Zdravé svačinky u nás ve škole

Všude samá éčka. Ale jak vařit bez éček? To nám poradila výživová poradkyně Mgr. Monika Tělupilová. 22. května jsme pod jejím vedením připravovali zdravé svačinky.

• 20 březen 2017

Vaření s šéfkuchařem

Dne 25.1. 2017 jsme ve spolupráci se společností MAKRO připravovali ve školní jídelně pro naše děti sumečka afrického.