Základní škola a Mateřská škola Klíč s.r.o

• 16 březen 2017

Týden zdravé stravy

Autor: Základní škola a Mateřská škola Klíč s.r.o

Tento týden probíhá na 1.stupni týden zdravé stravy. Do této celoškolní akce jsou zapojeni všichni zaměstnanci školy, rodiče i žáci. O průběhu celého týdne vás budeme informovat a přidáme i fotodokumentaci.

• 16 březen 2017

Zdravé muffiny

Autor: Základní škola a Mateřská škola Klíč s.r.o

V týdnu "Zdravá výživa" nám nesmělo chybět upéct něco dobrého a hlavně zdravého!

• 14 březen 2017

Netradiční hodina slohu

Autor: Základní škola a Mateřská škola Klíč s.r.o

HODINA SLOHU U ŠESŤÁKŮ Šesťáci si užili netradiční hodinu slohu. Vžili se do role profesionálních degustátorů a ochutnávali a hodnotili jídla, která sami připravili.

• 13 březen 2017

Vaření u šesťáků

Autor: Základní škola a Mateřská škola Klíč s.r.o

Vaření v 6.ročníku tentokrát proběhlo v prostorách vegetariánské jídelny Šambhala.