Základní škola a Mateřská škola Jakubčovice nad Odrou

01 listopad 2017

Vánoční tvoření s rodiči a ochutnávka Fazolového brownies.

Autor: Základní škola a Mateřská škola Jakubčovice nad Odrou

V den třídních schůzek jsme s žáky ve školní družině uspořádali „Den tvoření dětí společně s rodiči.“ Této příležitosti jsme využili k prezentaci a ochutnávce zdravého mlsání v podobě Fazolového brownies, které paní kuchařky dětem připravují ve školní jídelně.

Rodiče se mohli zapojit ve školní družině do tvoření dekoračních předmětů z keramické hlíny, drátkování či si mohli vyzkoušet  výrobu gelových i parafínových svíček. Této příležitosti jsme využili k další ochutnávce a prezentaci naší zdravé kuchyně. K pití jsme mimo jiné podávali bylinkový čaj připravený z našich bylinek. Netradiční zákusek všem velmi chutnal a recept je zveřejněn na stránkách školy.

Zapletalová, Lukašíková