Základní škola a Mateřská škola Jakubčovice nad Odrou

01 listopad 2017

Vánoční tvoření s rodiči a ochutnávka Fazolového brownies.

Autor: Základní škola a Mateřská škola Jakubčovice nad Odrou

V den třídních schůzek jsme s žáky ve školní družině uspořádali „Den tvoření dětí společně s rodiči.“ Této příležitosti jsme využili k prezentaci a ochutnávce zdravého mlsání v podobě Fazolového brownies, které paní kuchařky dětem připravují ve školní jídelně.

Rodiče se mohli zapojit ve školní družině do tvoření dekoračních předmětů z keramické hlíny, drátkování či si mohli vyzkoušet  výrobu gelových i parafínových svíček. Této příležitosti jsme využili k další ochutnávce a prezentaci naší zdravé kuchyně. K pití jsme mimo jiné podávali bylinkový čaj připravený z našich bylinek. Netradiční zákusek všem velmi chutnal a recept je zveřejněn na stránkách školy.

Zapletalová, Lukašíková

Zpět na blog
Zpět na seznam

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací