Základní škola a Mateřská škola G.A. Lindnera

• 24 červen 2018

Slavíme zdravě

Autor: Základní škola a Mateřská škola G.A. Lindnera

Narozeninová oslava v MŠ může být i zdravá.

• 08 červen 2018

Pilné včelky

Autor: Základní škola a Mateřská škola G.A. Lindnera

Od 14. května 2018 proběhl ve třídě Berušek týdenní projekt „Pilné včelky“. Děti se seznamovaly se životem včel, jejich společenstvím a užitkem.

• 08 červen 2018

Dvůr Seletice – exkurze

Autor: Základní škola a Mateřská škola G.A. Lindnera

Ve středu 23. května 2018 se děti ze třídy Myšek a Berušek vypravily na exkurzi do Seletic na farmu.