Školička U Zvířátek

 • 11 květen 2017

  Sběr pampelišek

  Autor: Školička U Zvířátek

  V naší školičce s dětmi každý rok připravujeme pampeliškový sirup i pampeliškový med, který nám moc chutná. Proto jsme se minulý týden společně vydali na louku na sběr pampelišek. To vám byla taková krása - až nám oči přecházely. Dopoledne jsme si báječně užili a už se těšíme na pampeliškovou dobrůtku:) 

  celý článek
 • 11 květen 2017

  Děti na zahrádce pilně pracují

  Autor: Školička U Zvířátek

  V naší školičce vedeme děti ke zdravému stravování, pohybu, pobytu v přírodě.... Děti si pěstují na zahrádce vlastní zeleninu i ovoce, na kterém si pak společně pochutnáme. A protože doma vypěstovaná rajčátka nebo okurky nám všem ve školičce moc chutnají,  i tento rok už pilně pracujeme na naší školičkové zahrádce. Děti práce na zahrádce moc baví a my jsme na ně móóóc...

  celý článek
 • 11 květen 2017

  Tvoření s rodiči s ochutnávkou zdravých pomazánek

  Autor: Školička U Zvířátek

  Na dnešní odpolední tvoření s rodiči si děti nachystaly ochutnávku zdravých pomazánek. A daly si opravdu záležet - pro rodiče si připravily pomazánku cizrnovou, pomazánku z červené řepy, pomazánku s ředkvičkami i medvědím česnekem.... Po společném tvoření s rodiči přišlo občerstvení všem k chuti. To vám byla dobrota:)

  celý článek
Zpět na seznam

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací