MŠ Záhumenní 1148, Kopřivnice

• 06 září 2018

Medové dny

Autor: MŠ Záhumenní 1148, Kopřivnice

Ve čtvrtek 6. září se děti ze třídy Včelek vydaly na Medové dny na Fojtství.

• 24 duben 2018

Návštěva farmy v Blahutovicích

Autor: MŠ Záhumenní 1148, Kopřivnice

V úterý 24. dubna se třídy Berušek a Včelek vydaly do Blahutovic na farmu.

• 12 prosinec 2017

Pečeme kváskový chleba

Autor: MŠ Záhumenní 1148, Kopřivnice

Jedno předvánoční odpoledne jsme se v mateřské školce sešli s dětmi a rodiči, abychom společně zkusili připravit domácí kváskový chleba.

• 17 říjen 2017

Začínáme a mlsáme ze zahrádky

Autor: MŠ Záhumenní 1148, Kopřivnice

Na začátku školního roku se naše mateřská škola přihlásila do programu Skutečně zdravá školka. S tímto projektem se mohli seznámit rodiče, učitelé i kuchařky ze školní jídelny na akci nazvané Chceme skutečně zdravé děti? dne 26. 9. 2017.