MŠ Letovice, Třebětínská 28/19, okres Blansko, příspěvková organizace

12 listopad 2017

Podzimní tvoření pro rodiče s dětmi

Autor: MŠ Letovice, Třebětínská 28/19, okres Blansko, příspěvková organizace

Dne 10.10. 2017 proběhlo v naší školce bramborové tvoření pro rodiče s dětmi.

Pro tento den jsme přizpůsobily i jídelníček a odpoledne připravily rodičům ochutnávku pomazánek co měly děti ten den ke svačinám. Ochutnávka měla úspěch a hodně rodičů si odnášelo okopírované recepty.

Odpoledne bylo příjemné a kromě výroby krásných  bramborových postaviček si všichni moc pochutnali.

Emilie Pecinová-vedoucí školní jídelny