MŠ Horní Rybníky

Vybudování záhonku

Autor: MŠ Horní Rybníky

Vybudování záhonu

V dubnu nám pan Mertlík vyrobil dřevěný záhonek na míru na naší školní zahradě.

Spolu s dětmi jsme vymysleli, jaké druhy zeleniny a bylinek by si chtěly zasadit.

Paní kuchařka si přála bylinky do polévky a pomazánek a to: pažitku, majoránku, petrželku a bazalku.

Děti pomáhaly při sázení některých druhů zeleniny – hrášek, cibule, kedlubny, salát, ředkvičky a řepy.

O záhonek se budeme starat, zalévat ho a plevat.

Už se těšíme na první úrodu.