Mateřská škola Vratimov, Na Vyhlídce 25

• 12 září 2018

Zdravé odpoledne s rodiči

Autor: Mateřská škola Vratimov, Na Vyhlídce 25

Příroda k nám byla na podzim štědrá, tak jsme posbírali dobroty z naší zahrádky, pozvali rodiče a udělali jsme si společně zdravé odpoledne.

• 31 květen 2018

Malí ekologové navštívili biofarmu v Třanovicích

Autor: Mateřská škola Vratimov, Na Vyhlídce 25

Na konci školního roku se děti z ekologických kroužků (Datlíci a Ještěrky) naší školky sešly, aby společně podnikly výlet na Biofarmu v Třanovicích.

• 23 květen 2018

Školní jídelna a program Skutečně zdravá škola

Autor: Mateřská škola Vratimov, Na Vyhlídce 25

Při příležitosti rozloučení s předškoláky jsme pro rodiče připravili zdravé občerstvení, abychom jim ukázali úroveň našeho stravování a také je potěšili a inspirovali. Užili jsme si společně příjemné odpoledne plné společného sdílení a zdravého a dobrého jídla.