Mateřská škola Vratimov, Na Vyhlídce 25

 • 31 květen 2018

  Ekologové navštívili biofarmu

  Autor: Mateřská škola Vratimov, Na Vyhlídce 25

  Dne 31.5. 2018 podnikly děti které navštěvují ekologické aktivity (děti ze tříd U sedmikrásky, U slunečnice a U pomněnky)  návštěvu na biofarmě v Třanovicích. Cílem této návštěvy bylo seznámit děti s ekologickým zemědělstvím a chovem domácích zvířat. Děti se praktickými činnostmi mohly zapojit do prací na políčku, obíraly jahody, sadily saláty, okopávaly brambory.    

  celý článek
 • 24 listopad 2017

  Datlíci z MŠ Vratimov připravili s rodiči zdravou svačinku

  Autor: Mateřská škola Vratimov, Na Vyhlídce 25

  Datlíci z Mateřské školy ve Vratimově připravili s rodiči zdravou svačinku Mateřská škola Vratimov ve školním roce 2017/2018 opět pokračuje ve svých  ekologických aktivitách. Zapojili jsme se do nového projektu Skutečně zdravá škola a pokračujeme v realizaci  mezinárodního programu Ekoškola, jehož koordinátorem je sdružení Tereza. Toto sdružení pomáhá učitelům s realizací...

  celý článek
Zpět na seznam

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací