Mateřská škola Vidonín

• 14 květen 2019

Návštěva kozí farmy v Ratibořicích

Autor: Mateřská škola Vidonín

Exkurze na bio farmu DoRa Ratibořice – Jaroměřice nad Rokytnou, 23 dětí, 2 pedagog. pracovnice a 1 pracovnice školní jídelny - kuchařka

• 29 březen 2019

Čerstvý ovocný nápoj

Autor: Mateřská škola Vidonín

Výroba domácích džusu není vůbec složitá a jsou mnohem zdravější než kupované krabicové džusy plné chemických konzervantů, které čerstvé ovoce ani neviděly. Děti z naší mateřské školy se podílely právě na přípravě takovéhoto čerstvého ovocného džusu.

• 15 únor 2019

Děti vaří

Autor: Mateřská škola Vidonín

Společné vaření dětí a p. kuchařky skvělých a zdravých pomazánek (cizrnová, z červené čočky)