Mateřská škola Varnsdorf, Pražská 2812, příspěvková organizace

25 duben 2019

Vím, co jím, maminko, tatínku! aneb Jarní piknik v Zahrádce

Autor: Mateřská škola Varnsdorf, Pražská 2812, příspěvková organizace

V MŠ Zahrádka se konal ve čtvrtek 25. dubna 2019 v rámci dlouhodobého programu „Vím, co jím, maminko, tatínku!“ Jarní piknik – odpoledne otevřených dveří. Mateřská škola Zahrádka pokračuje úspěšně v propagaci zdravého stravování a šetrného přístupu k životu, a daří se jí to víc než dobře. Nebe bylo nakloněno, počasí jak z partesu. Rodiče a děti se jen hrnuli a trávníky na zahradě málem nestačily. Do toho tematické soutěžení (ochutnej smoothie a poznej, z čeho je; nakupuj ekologicky; vytvoř si svůj sendvič; prohlédni si žížalovník…) a soutěž rodičů o ten nej sendvič. Těžké, přetěžké rozhodování – překvapivě bohatá nabídka nejrůznějších chutí a stylů, přesto porota nakonec vybrala.