Mateřská škola se zdravotnickou péčí, s.r.o.

• 17 červenec 2017

Odpoledne s tatínky

Autor: Mateřská škola se zdravotnickou péčí, s.r.o.

Připravili jsme akci pro rodiče s dětmi na školní zahradě, tématicky specifikované „Odpoledne s tatínky“. Jelikož nám počasí nepřálo a termín jsme museli odkládat, akce se konala na „Den dětí“.

• 19 červen 2017

Odšťavňujeme ovoce a zeleninu

Autor: Mateřská škola se zdravotnickou péčí, s.r.o.

Rozhodli jsme se rozšířit dětem nabídku o čerstvé ovocné a zeleninové šťávy.

• 23 květen 2017

Sázení hrášku

Autor: Mateřská škola se zdravotnickou péčí, s.r.o.

S blížícím se jarem jsme se začali připravovat na sázení a setí předpěstované zeleniny.

• 14 květen 2017

Oslavy bez sladkostí

Autor: Mateřská škola se zdravotnickou péčí, s.r.o.

Zapojením do programu „Skutečně zdravá škola“ jsme začali měnit zvyklosti při oslavách jmenin a narozenin dětí.