Mateřská škola Řestoky,okres Chrudim

• 31 květen 2018

Zahrada kouzel a vůní

Autor: Mateřská škola Řestoky,okres Chrudim

V sobotu 14. dubna jsme se s rodiči a prarodiči dětí naší mateřské školy Řestoky sešli na školní zahradě při jarním úklidu zahrady a tvorbě dalších prvků v ní.

• 13 listopad 2017

Podzimní slavnosti v MŠ Řestoky již podruhé

Autor: Mateřská škola Řestoky,okres Chrudim

Dne 5. října od 16.00 hodin uspořádala mateřská škola Řestoky druhý ročník Podzimních slavností.

• 31 květen 2017

Přírodní zahrada

Autor: Mateřská škola Řestoky,okres Chrudim

Včera, 30. května, jsme konečně mohli na školní zahradu umístit nový hudební nástroj, dendrofon, který se nepodařilo instalovat při akci Babičko a dědečku, pojď nám pomoct chvilečku. Ale to není všechno, co se nám podařilo.

• 31 květen 2017

Návštěva Rodinné farmy Částkov

Autor: Mateřská škola Řestoky,okres Chrudim

V pondělí 29.5. navštívila naše mateřská škola Rodinnou farmu Částkov.

• 25 květen 2017

Babičko a dědečku, pojď nám pomoct chvilečku

Autor: Mateřská škola Řestoky,okres Chrudim

Také naše mateřská škola se zapojila do vyhlášeného Týdne s prarodiči na školní zahradě.

• 11 říjen 2016

Podzimní slavnosti v MŠ Řestoky

Autor: Mateřská škola Řestoky,okres Chrudim

Zveme všechny na 1. ročník Podzimních slavností, které se konají 13. října od 16 hodin v naší mateřské škole v Řestokách.