Mateřská škola Paskov, p.o.

 • 23 květen 2019

  Prezentace Skutečně zdravé školy

  Autor: Mateřská škola Paskov, p.o.

  Na prezentaci naší činnosti v rámci programu Skutečně zdravá škola na veřejnosti jsem si pořídili panely, které ukazují jednotlivé aktivity, které v průběhu školního roku realizujeme.

  celý článek
 • 03 prosinec 2018

  Zdravé oslavy po celý rok

  Autor: Mateřská škola Paskov, p.o.

  Jak vypadají narozeninové oslavy u nás ve školce? Zdravé dortíky, jablečné šátečky, perníčky, sušenky, mrkvánky, muffinky a dalších dobroty pečené s láskou a ze zdravých surovin. Děkujeme.

  celý článek
 • 21 listopad 2018

  Pečení je radost

  Autor: Mateřská škola Paskov, p.o.

  Vyzkoušeli jsem si upéct zdravé dobroty a moc nás to bavilo.

  celý článek
 • 27 září 2018

  Odšťavňování ovoce a zeleniny nás baví

  Autor: Mateřská škola Paskov, p.o.

  Protože chceme a jsme zařazeni do projektu „Skutečně zdravá mateřská škola“ a učíme děti, aby sáhly raději po ovoci než po sladkostech, rozhodli jsme se v mateřské škole zavést denní odšťavňování ovoce a zeleniny.

  celý článek
 • 14 září 2018

  Poznávací výlet za koníky

  Autor: Mateřská škola Paskov, p.o.

  „Když se zamiluje kůň, tam někde v pastvinách…“ zpívá se v písni Z. Svěráka a J. Uhlíře. A že není tak nemožné se zamilovat do koní, jsme zjistili také my ze třídy Křemílek, když jsme se dne 14. 9. 2018 vydali na farmu do Hlučína.

  celý článek
Zpět na seznam

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací