Mateřská škola Paskov, p.o.

• 03 prosinec 2018

Zdravé oslavy po celý rok

Autor: Mateřská škola Paskov, p.o.

Jak vypadají narozeninové oslavy u nás ve školce? Zdravé dortíky, jablečné šátečky, perníčky, sušenky, mrkvánky, muffinky a dalších dobroty pečené s láskou a ze zdravých surovin. Děkujeme.

• 21 listopad 2018

Pečení je radost

Autor: Mateřská škola Paskov, p.o.

Vyzkoušeli jsem si upéct zdravé dobroty a moc nás to bavilo.

• 27 září 2018

Odšťavňování ovoce a zeleniny nás baví

Autor: Mateřská škola Paskov, p.o.

Protože chceme a jsme zařazeni do projektu „Skutečně zdravá mateřská škola“ a učíme děti, aby sáhly raději po ovoci než po sladkostech, rozhodli jsme se v mateřské škole zavést denní odšťavňování ovoce a zeleniny.

• 14 září 2018

Poznávací výlet za koníky

Autor: Mateřská škola Paskov, p.o.

„Když se zamiluje kůň, tam někde v pastvinách…“ zpívá se v písni Z. Svěráka a J. Uhlíře. A že není tak nemožné se zamilovat do koní, jsme zjistili také my ze třídy Křemílek, když jsme se dne 14. 9. 2018 vydali na farmu do Hlučína.