Mateřská škola Hradec nad Moravicí, okres Opava, příspěvková organizace

• 12 listopad 2018

Výroba pomazánky

Autor: Mateřská škola Hradec nad Moravicí, okres Opava, příspěvková organizace

V naší mateřské škole věnujeme velkou pozornost přípravě svačin. Někdy si je děti samy servírují, jindy si dokonce i samy připravují pomazánku.

• 29 říjen 2018

Praktické školení v naší školní kuchyni

Autor: Mateřská škola Hradec nad Moravicí, okres Opava, příspěvková organizace

V pondělí 29.10.2018 proběhlo v naší kuchyni celodenní praktické školení pro personál jídelny. Pod vedením lektorky projektu „Skutečně zdravá škola“ Mgr. A.Hruškové jsme prostřednictvím rad a návodů získaly spoustu nových zkušeností a inspirací.

• 01 červen 2018

Návštěva firmy Vitaminátor aneb jablíčka všemi smysly

Autor: Mateřská škola Hradec nad Moravicí, okres Opava, příspěvková organizace

Dne 1.6. 2018 jsme pro děti z MŠ připravili výlet s exkurzí a ochutnávkou ovocných šťáv z místních plodin ve firmě Vitaminátor, která dodává do naší MŠ ovocné nepasterované šťávy.

• 07 květen 2018

S prarodiči na školní zahradě aneb obnova bylinkové zahrádky a sázení kořenové zeleniny

Autor: Mateřská škola Hradec nad Moravicí, okres Opava, příspěvková organizace

Počátkem května jsme jsme pozvali babičky a dědečky na naši školní zahradu, kde jsme všichni společně pracovali na obnově bylinkové zahrádky a tvorbě zeleninového záhonu.

• 28 duben 2018

Naše první schůzka s koordinátorkou SZŠ

Autor: Mateřská škola Hradec nad Moravicí, okres Opava, příspěvková organizace

V MŠ v Hradci nad Moravicí proběhla schůzka s koordinátorkou programu“Skutečně zdravá školka“.