Mateřská škola Čtyřlístek Odry

• 27 duben 2016

Rostlinám dáváme k pití čistou vodu - co ale dáváme svým dětem ?

Autor: Mateřská škola Čtyřlístek Odry

V rámci realizace programu Skutečně zdravá škola, a tím i zvýšení informovanosti rodičů o zdravé stravě, učitelky mateřské školy na Pohořské ulici vytvořily projekt „víš, co jíš ?!“.

celý článek
  • 14 březen 2016

Mámo, táto pojďte ochutnat

Autor: Mateřská škola Čtyřlístek Odry

V týdnu od 14.3.2016 do 18.3.2016 se na všech útvarech mateřské školy (tj. ve "školce" v Kaménce, Loučkách, v Odrách Sokolovské a Pohořské) uskuteční ochutnávka zdravých pomazánek pro rodiče.

celý článek