Mateřská škola Brno, Hudcova 435/47, příspěvková organizace

• 01 březen 2018

Zážitkový seminář pro rodiče v naší školce

Autor: Mateřská škola Brno, Hudcova 435/47, příspěvková organizace

V úterý 27.2.2018 proběhl v naší školce již podruhé praktický zážitkový seminář, tentokrát pod názvem HRAVĚ VAŘÍME ZDRAVĚ vedený paní Mgr. Andreou Hruškovou, regionální koordinátorkou a lektrokou Skutečně zdravé školy.

• 25 říjen 2017

Zážitkový seminář pro rodiče a pedagogy

Autor: Mateřská škola Brno, Hudcova 435/47, příspěvková organizace

Dne 24.10.2017 proběhl na naší školce praktický zážitkový seminář s názvem ZDRAVÁ STRAVA NEJEN PRO PŘEDŠKOLÁKY.

• 16 říjen 2017

Bronzový certifikát Skutečně zdravé školy pro naši školku

Autor: Mateřská škola Brno, Hudcova 435/47, příspěvková organizace

Pátek dne 1.9.2017 byl pro naši MŠ slavnostní a vyjímečný. Škola si připomínala 30. výročí od otevření MŠ Hudcova 435/47 a současně ředitelka MŠ převzala z rukou ředitele Skutečně zdravé školy Mgr. T. Václavíka bronzový certifikát.

• 12 říjen 2017

Výlet na kozí farmu do Šošůvky

Autor: Mateřská škola Brno, Hudcova 435/47, příspěvková organizace

Všechny děti mají rády pohádky. Mezi nejoblíbenější patří pohádka "O neposlušných kůzlátkách". Ale mnohé děti znají kozu jen z vyprávění a obrázků, a tak pro ně bylo určitě velkým zážitkem opravdové setkání nejen s jednou, ale s celým stádem koz. Měli jsme totiž možnost navštívit Kozí farmu manželů Sedlákových ze Šošůvky.

• 30 květen 2017

Letní slavnost v country stylu v MŠ Hudcova Brno

Autor: Mateřská škola Brno, Hudcova 435/47, příspěvková organizace

Od začátku května žila naše školka přípravou na letní slavnost, na které se chystalo loučení s předškolními dětmi.

• 23 květen 2017

Návštěva malé rodinné farmy v Popovicích u Brna

Autor: Mateřská škola Brno, Hudcova 435/47, příspěvková organizace

Děti ze tříd Veverek a Žabiček z našeho odloučeného pracoviště v Újezdech navštívily minifarmu.

• 21 duben 2017

Včelí království

Autor: Mateřská škola Brno, Hudcova 435/47, příspěvková organizace

Děti z naší školky navštívily lektorovaný program o včelách, který pořádá vzdělávací centrum Otevřená zahrada v Brně.

• 17 březen 2017

Praktické školení kuchařek o zdravých školních svačinách

Autor: Mateřská škola Brno, Hudcova 435/47, příspěvková organizace

Dne 15.3. 2017 se naše paní kuchařky zúčastnily pod vedením paní Mgr. Andrey Hruškové praktického školení o zdravých školních svačinách.