MATEŘINKA Dětská skupina, DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM

 • 06 únor 2018

  Ten dělá to a ten zas tohle...

  Autor: MATEŘINKA Dětská skupina, DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM

  V rámci projektu "Ten dělá to a ten zas tohle" jsme navštívili kuchyň s jídelnou Gastro, Dvůr Králové nad Labem. Seznámili jsme se s prací kuchaře, co vše potřebuje ke své práci, z jakých potravin vaří... Nakonec jsme si ve školce zahráli na sportovce Vénu a tlouštíka Jarmila. Už víme, co je zdravé a které potraviny jsou nevhodné. Už se těšíme na jaro, až si vysejeme semínka a něco zdravého si vypěstujeme.

  celý článek
 • 01 listopad 2017

  Vitamínku, vitamíne, vylez, my o tobě víme !

  Autor: MATEŘINKA Dětská skupina, DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM

  Podzim už je tady, ráno studí brady. Podzim už jsme prozkoumali, budeme si hrát. Během celého podzimního období jsme u nás v Mateřince s dětmi poznávali ovoce a zeleninu, podle vzhledu, chuti, vůně...Navštívili jsme i farmářské trhy, obchod s ovocem a zeleninou a samozřejmě jsme i vařili. Připravili jsme si moc dobrý ovocný salát, mrkvičkový salát a uvařili jsme šípkový čaj, které si děti samy natrhaly. 

  celý článek
Zpět na seznam

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací