Lesní klub Oříšek

• 28 září 2018

Vyrábíme povidla

Autor: Lesní klub Oříšek

O Lesním klubu Oříšek možná již leckdo z vás slyšel. Málokdo ale tuší, že kromě chatky na Halenkově je naším působištěm také roubenka v Hovězí.

• 10 duben 2018

Co dělá Lesní školka Oříšek

Autor: Lesní klub Oříšek

Zdravíme z lesní školky Oříšek a přikládáme naše video, kde značnou část tvoří povídání a fotky o tom, jak zdravě s dětmi vaříme a jíme a jsme zapojeni v programu Skutečně zdravá školka.

• 06 říjen 2016

Ohlédnutí za měsícem biopotravin, aneb jak jsme putovali ke kořenům

Autor: Lesní klub Oříšek

Odkud se bere jídlo - to bylo naše záříjové téma v lesním klubu Oříšek. Navštívili jsme tři farmy, prošli s dětmi cestu od semínky ke chlebu, pekli cukeťáky, vyráběli sýr a vše co jsme připravili, tak jsme si též snědli.