Ekoškolka Rozárka, pobočka Praha 7

• 27 září 2018

Pečeme štrůdl z jablíček ze sadu

Autor: Ekoškolka Rozárka, pobočka Praha 7

V Rozárce si děti občas připravují svačinky samy. Někdy použijí zeleninu nebo bylinky, co si vypěstují na zahradě. Tentokrát se vypravily do sadu na červená jablíčka.

celý článek
  • 27 září 2018

Děti prozkoumaly obchod Bezobalu

Autor: Ekoškolka Rozárka, pobočka Praha 7

Ve školce jsme si povídali, proč je dobré nosit na nákup svojí tašku. A napadlo nás, že se půjdeme podívat do obchodu Bezobalu a prozkoumáme, jak to tam funguje.

celý článek